SELECT id FROM gallery_clicks WHERE datum = 1711580400 AND gallery_id = 9162File './rossmcdb/gallery_clicks.MYD' not found (Errcode: 30)INSERT INTO gallery_clicks ( `datum`, `gallery_id`, `value`, `stats` ) VALUES ( 1711580400, '9162', 1, 1 ) File './rossmcdb/gallery_clicks.MYD' not found (Errcode: 30) Iva Mijolović prva superfinalistica izbora za Miss Hrvatske - Vijest - 057info - Zadar

Zabava

Iva Mijolović prva superfinalistica izbora za Miss Hrvatske

Miss Zadarske županije Iva Mijolović prva je superfinalistica Miss Hrvatske.

Djevojke su danas imale prvo bodovanje u prednatjecanju u kategoriji Sport&Fitness, a upravo je Mijolović osvojila najveći broj bodova (50) i ostavila ostale kandidatkinje daleko iza sebe. Iza nje s 20 bodova manje je Lara Brkić, Miss Dubrovačko-neretvanske županije, dok je Miss Međimurske županije Esmerala Slaviček osvojila treće mjesto s 20 bodova.

Pripreme u kategoriji Sport&Fitness vodio je MBS sportsko medicinski centar, a trener Fabijan Miškulin ocjenjivao je djevojke kroz pet motoričkih testova koji su dali ukupnu sliku o razini funkcionalnosti tijela i kondicijskih sposobnosti natjecateljica.

Pokazalo se da djevojke brinu o svom tijelu te se moglo primijetiti da se većina njih bavi tjelesnim aktivnostima što je u današnje vrijeme jako bitno. Kroz tri dana sve finalistice će imati bodovanje u ostalim kategorijama, a već danas ih očekuje naporan dan kada će snimati razglednice te pokazati ljepote Sisačko-moslavačke županije.